Asistent pedagoga

Zaměstnavatel:

Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Středočeský kraj

Požadujeme:

Pedagogické vzdělání dle zákona, nebo maturita +absolvovaný kurz asistenta pedagoga, nebo alespoň maturita a probíhající kurz asistenta pedagoga (právě se vzdělávající asistent)

Nabízíme:

3/4 úvazku, 30 hod týdně, pracovní doba od 7:30 - 14 hod, některé dny jsou kratší a některé delší. Pracovní smlouva na rok se zkušební dobou 3 měsíce. Stravování ve školní jídelně, vstřícné pracovní prostředí, dobrý kolektiv.

Popis:

Pracuje ve třídě s žáky se SVP dle pokynů vyučujícího, pomoc s přípravou žáků na vyučování.

Nástup:

Dle dohody

Práce na dobu:

Dle dohody

Úvazek:

Zkrácený

Mzda, odměna:

12945 Kč / měsíčně

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (inwork.cz)

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.