Externí školitel měkkých dovedností

Zaměstnavatel:

Certification Group s.r.o.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Olomoucký kraj

Požadujeme:

Velice dobrou znalost českého jazyka, samostatnost, systematičnost práce, časovou flexibilnost, ochotu cestovat, empatii, zkušenosti se školením měkkých dovednosti, odpovídající kvalifikace a zkušenosti - svůj životopis zasílejte na mail včetně fotografie a referencí.

Nabízíme:

Výborné ohodnocení dohodou

Popis:

Hledáme spoupráci s externích školitelem měkkých dovedností, jehož náplní bude metodická příprava školení, včetně vytvoření podkladů ke školení pro zájemce školení, sestavení vhodné osnovy, vlastní odškolení, získání zpětné vazby od zájemců školení.
REALIZACE Školení po celé Čr.

Nástup:

Dle dohody

Práce na dobu:

Dle dohody

Úvazek:

Zkrácený

Mzda, odměna:

dle domluvy

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (inwork.cz)

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…