Učitel/ka pro 1. stupeň

Zaměstnavatel:

Základní škola Roztoky, Školní náměstí 470, 252 63 Roztoky, okr. Praha západ

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Středočeský kraj

Požadujeme:

Spolehlivost, pracovitost, hezký vztah k dětem.

Nabízíme:

Výbornou dostupnost z Prahy (15 minut autobusem od metra Dejvická nebo 15 minut vlakem z Holešovic nebo Libně), dobrou vybavenost, vstřícné prostředí, podporu pro začínající učitele. Vážíme si kvalifikované práce, proto nabízíme vstupní motivační příspěvek, služební byt k dispozici.

Popis:

Od 1. prosince 2017 hledáme učitele/ku pro 4. ročník prvního stupně. Jsme velká škola v Roztokách u Prahy, která stále roste.

Nástup:

01. 12. 2017

Úvazek:

Plný

Mzda, odměna:

22620 Kč / měsíčně

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (inwork.cz)

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.