Lektor - vedení výuky - biologie nebo chemie nebo fyzika - Ostrava

Zaměstnavatel:

TOP kurzy s.r.o.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Moravskoslezský kraj

Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání v některém z uvedených oborů (biologie, chemie, fyzika - může se jednat o jakoukoliv fakultu, vysokou školu s absolvováním studia některého z uvedených oborů), pedagogická praxe výhodou - není však podmínkou, spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, lidský přístup, individuální přístup ke studentům, dobré vystupování, ochota dát ve výuce studentům maximum, aby pro ně výuka byla přínosem.

Popis:

Dobrý den,

obracíme se na Vás s možností spolupráce ve formě vedení výuky námi organizovaných přípravných kurzů na přijímací zkoušky na VŠ pro některou z následujících oblastí:

- Biologie
- Chemie
- Fyzika

Spolupráci je možné navázat jen pro jednu z uvedených oblastí nebo i kombinace daných oblastí.

Vámi vedená výuky by probíhala v termínech dle vzájemné dohody, různě rozvržených v období od října 2017 do dubna 2018, zpravidla by výuky probíhala:

- v domluvených středečních termínech v čase 17:00 - 20:00
nebo
- v domluvených sobotních termínech v čase 10:00 – 15:00

Je možné vést výuku pouze v domluvených středečních termínech nebo jen v domluvených sobotních termínech, nebo kombinaci středečních i sobotních termínů. Na termínech Vámi vedené výuky a jejich rozsahu se vzájemně domluvíme, aby Vám vyhovovaly a byly pro obě strany optimální.

Místo vedení výuky: Ostrava - centrum s výbornou dopravní dostupností. Učebny jsou kapacitně cca okolo 30 osob. V učebnách je k dispozici audiovizuální technika (dataprojektor, plátno)

Spolupráce by probíhala na dohodu o provedení práce (je proto spolupráce s námi možná bez jakýchkoliv omezení, i když máte například hlavní pracovní poměr, je možné spolupracovat)

Odměna: 220 Kč – 260 Kč za hodinu (60 minut).

Nabízíme mimořádně vstřícný a lidský přístup k lektorům a kvalitní zázemí, kterého si u nás již spolupracující lektoři váží.

V případě zájmu o danou spolupráci nám zašlete životopis včetně kontaktu na Vás nebo informace o vašem vzdělání a praxi. Po následném prvním výběru budeme vybrané zájemce kontaktovat pro domluvení se na dalších podrobnostech.

Nástup:

Dle dohody

Práce na dobu:

Dle dohody

Úvazek:

Zkrácený

Mzda, odměna:

220 Kč / hodina

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (inwork.cz)

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si