Učitel/ka HV nebo v aprobaci s libovolným předmětem - částečný úvazek

Zaměstnavatel:

Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Středočeský kraj

Požadujeme:

Kvalifikace dle zákona, aprobaci HV (s libovolným předmětem), může být i student vyššího ročníku VŠ nebo konzervatoře, spolehlivost, pracovitost, dobrý zdravotní stav, loajalita, pěkný vztah k dětem

Nabízíme:

Pracovní smlouvu na 1 rok, vstřícné pracovní prostředí, dobrý kolektiv, rozvrh dle dohody 1 - 3 dny v týdnu, studentovi jsme schopni udělat rozvrh na míru, částečný úvazek - minimálně 5 vyučovacích hod/týdně ( v případě samotné HV) nebo dle dohody, 11. - 12. platová třída dle praxe, po 3 měsících osobní příplatek, odměny, DVPP, příplatek FKSP na kulturu, obědy ve ŠJ, dovolenou

Popis:

Výuka HV na 1. i 2. stupni ZŠ, klavírní nebo kytarový doprovod žáků na vánočním vystoupení a závěrečné akademii školy, příprava nadaných žáků na pěveckou soutěž, dále dle dohody vedení kroužku sborového zpěvu, hry na zobcovou flétnu, další činnosti dle dohody, vhodné i pro studenty konzervatoře nebo oboru HV na VŠ + výuka předmětu (Dej, Tv, Rv, Ov...)

Nástup:

04. 09. 2017

Úvazek:

Zkrácený

Mzda, odměna:

5032 Kč / měsíčně

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (inwork.cz)

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.