VYCHOVATEL/KA ŠKOLNÍ DRUŽINY

Zaměstnavatel:

Základní škola Roztoky, Školní náměstí 470, 252 63 Roztoky, okr. Praha západ

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Středočeský kraj

Požadujeme:

Požadujeme spolehlivost a aktivní přístup k práci.

Nabízíme:

Výbornou dostupnost z Prahy (15 minut autobusem od metra Dejvická nebo 15 minut vlakem z Holešovic nebo Libně), dobrou vybavenost a vstřícné prostředí.

Popis:

Škola v Roztokách u Prahy poptává od září vychovatele do školní družiny. Jedná se o částečný úvazek 0,6. Vhodné pro studenty, absolventy i aktivní důchodce.

Nástup:

28. 08. 2017

Úvazek:

Zkrácený

Mzda, odměna:

21570 Kč / měsíčně

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (inwork.cz)

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.